Прес-центр

Самий модний Аеропорт

06 травня 2015

«РТМ-Україна» надала рекламну та технічну підтримку модного показу «Найулюбленіша», який завершив Національний тур дизайнерів України «Fashion Globus Ukraine».

Дефіле проходило на пероні льотного поля Аеропорту біля Терміналу «D»: тут був змонтований подіум, сцена, встановлено відео - та аудіоапаратура для шоу. Аеропорт забезпечив унікальний фон - справжні літаки, які стали центром тяжіння для всіх гостей, які бажали сфотографуватися на на злітній смузі.

На час показу Зал очікування Терміналу «D» став Залом прийомів - місцем, де гості могли знайомитися і спілкуватися.

01 393 

Національний тур «Fashion Globus Ukraine» об'єднав дизайнерів з 12 регіонів України. Спочатку квітня колекція «Найулюбленіша» була представлена на Тижні Моди в Нью-Йорку. Після показу в США дизайнери вирушили в тур по Україні, і 24 квітня завершили показ неповторним шоу в Аеропорту «КИЇВ».

  318        371 

Завдяки спільним зусиллям Аеропорту «КИЇВ» та його ексклюзивного рекламного партнера Групи Компаній «РТМ-Україна» в дуже короткі терміни вдалося узгодити величезну кількість питань, об'єднати підрядників, залучити рекламодавців і зробити шоу в Міжнародному Аеропорту «КИЇВ» дійсно ефектним завершенням унікального культурного проекту в 2015 р.

«РТМ-Україна» також дякує постійним партнерам і учасникам цієї події: телеканалам України М1 і М2, Групі Компаній «ЕКТА» і Компанії «Медіалан».