Прес-центр

Обрано нову голову Індустріального Комітету Зовнішьої Реклами України

23 лютого 2016

Bulatova

Новою головою правління ІКЗР на 2016 рік обрано Ларису Булатову, директора оператора зовнішньої реклами «Перехід Аутдор».

Лариса Булатова - експерт комунікаційної галузі з досвідом роботи більше 18 років, активний учасник ініціатив ринку зовнішньої реклами України, генеральний директор «Перехід Аутдор» (входить в комунікаційний холдинг Atlantic Group).
Сприяння розвитку ринку зовнішньої реклами в Україні шляхом створення збалансованої системи моніторингу і досліджень аудиторії зовнішньої реклами залишиться ключовим напрямком роботи ІКЗР у 2016 році.

Лариса Булатова, голова ІКЗР: «У нову еру високої мобільності споживачів, нових технолог ій і Big Data - якісно новий підхід до досліджень в ООН абсолютно активізувався. Ми розраховуємо в цьому році здійснити змістовий стрибок у системі досліджень, моніторингу та, відповідно, способів продажу зовнішньої реклами і донесення релевантної інформації релевантним споживачам».

Катерина Тира, виконавчий директор ІКЗР, зазначила: «У цьому році Комітет довірив Ларисі Булатовій не просто очолити діючу систему колективного формування ринкових правил роботи, а йреалізацію ряда важливих галузевих трансформацій. Впевнена, що її енергійність та системність привносуть нові формати у роботу Комітету та сприятимуть розвитку галузі в цілому».