Прес-центр

Керівний склад та задачі ІКЗР у 2021 році

27 січня 2021

Керівний склад та задачі ІКЗР у 2021 році

Рішенням Загальних зборів засновників ІКЗР головою Комітету у 2021 р. знову обрано Ларису Булатову, директорку ТОВ «Перехід Аутдор», яка очолювала Асоціацію у 2020 р. Технічний комітет ІКЗР очолив Юрій Герасьов, стратег BigMedia групи BigBoard. 

Фото

Попри складнощі 2020-го року, Індустріальний комітет зовнішньої реклами України виконав усі поставлені завдання, однак Digital, що просто увірвався в Outdoor, ставить перед індустріальнім об’єднанням нові виклики. На початок 2020р. частка цифрових панелей складала 0,22% серед всіх форматів зовнішньої реклами. А вже на кінець 2020 року ця частка збільшилась до 4,5%, продемонструвавши зростання більше 1000%.

 «Протягом останніх кількох років зовнішня реклама демонструє стрімке зростання цифрового інвентарю, і ця тенденція триватиме у 2021 році, — зазначає Лариса Булатова, голова ІКЗР. — Тому актуальною є модернізація досліджень з урахуванням новітніх технологій щодо вимірювання ефективності саме цифрових носіїв, дослідження транспортних і пасажиропотоків у режимі реального часу, а також імплементація даних по цифровому інвентарю в комплексну кампанію для побудови достатнього охоплення аудиторії рекламного повідомлення на ефективній частоті. Ми також продовжимо роботу по  стандартизації способів продажу та купівлі цифрових панелей. Асоціація «Індустріальний комітет зовнішньої реклами України» формує правила роботи для всього ринку, на наші стандарти продажів і модернізовані дослідження очікують у багатьох містах України, де цифровий інвентар встановлюють не тільки національні, а і локальні оператори».

20210122 170021

Під керівництвом Юрія Герасьова Технічний комітет ІКЗР продовжить працювати над вдосконаленням Reach&Frequency моделі, а також системи розрахунку показників динамічних носіїв з врахуванням середніх швидкостей руху різних пасажиропотоків та додаванням нічної аудиторії.

Також в цьому році Індустріальний комітет зовнішньої реклами  має намір перейти на нову систему звітності по ринку на платформі Power BI.