Прес-центр

Керівник ТК ІКЗР 2024

15 лютого 2024

 

Удосконалення досліджень зовнішньої реклами — головна мета роботи технічного комітету ІКЗР у 2024 році 

vadim gusachenko octagon

 У 2024 році технічний комітет ІКЗР продовжує очолювати Вадим Гусаченко, керівник інформаційно-аналітичного відділу «Октагон-Аутдор».

До складу техкому входять представники учасників ІКЗР, які мають багаторічний досвід і глибокі  знання в дослідженні зовнішньої реклами. 

Перед технічним комітетом завжди стояли складні виклики у сфері аудиторних досліджень та стандартизації ринку ООН. 2024 рік — не виняток. Цьогоріч техком оновить базу даних рекламних носіїв, актуалізує дані щодо населення міст України, перерахує медіапоказники відповідно до зміни населення у містах. Ця робота призведе до точнішого та ефективнішого планування кампаній в зовнішній рекламі.

Також технічний комітет продовжить роботу над модернізацією досліджень, адже вдосконалення методики обчислення пасажиропотоків позитивно впливає на прозорість та підзвітність медіа, а відтак збільшує довіру до нього з боку рекламодавців. Ба більше, закладає підвалини для торгівлі рекламним інвентарем за різними моделями ціноутворення.

Крім того, в планах технічного комітету є розширення географії моніторингу зовнішньої реклами та побудова галузевих звітів на даних моніторингу.