Press center

Відкрите звернення

13 September 2021

 

Асоціація «Індустріальний комітет зовнішньої реклами України» вкрай стурбована ситуацією, що склалася з одним із учасників об’єднання — ТОВ «Октагон-Аутдор».

Індустріальний комітет зовнішньої реклами України (ІКЗР) вимагає прозорого й об’єктивного розгляду ситуації зі звинуваченнями проти ТОВ «Октагон-Аутдор», які компанія оприлюднила у Відкритому зверненні щодо спроби рейдерського захоплення 06.09.2021.

Оператор «Октагон-Аутдор» понад 25 років працює у зовнішній рекламі України, є одним із провідних гравців ринку і надійним партнером багатьох операторів і рекламних агенцій. 11 років компанія є активним учасником професійного об’єднання операторів мереж зовнішньої реклами та медіаагенств — ІКЗР, інвестує у становлення української зовнішньої реклами як сучасного медіа європейського рівня.

ТОВ «Октагон-Аутдор» підтримує соціальні ініціативи, спрямовані на зміцнення демократичних засад в Україні, компанія надає допомогу дітям і удовам українських військових, ветеранів.

Професіоналізм і соціально відповідальна проукраїнська позиція ТОВ «Октагон-Аутдор», засвідчені компанією протягом років співпраці у складі Індустріального комітету зовнішньої реклами, є вагомим аргументом для учасників Асоціації підтримати ТОВ «Октагон-Аутдор» у непростий час і вимагати об’єктивного, неупередженого аналізу висунутих звинувачень.

Асоціація «Індустріальний комітет зовнішньої реклами України» висловлює сподівання, що ситуація, яка склалася навколо ТОВ «Октагон-Аутдор», буде вирішена з дотриманням вимог чинного законодавства України. Звертаємось до Президента України Володимира Зеленського і просимо не допустити перевищення службових повноважень співробітниками державних органів: бізнес має бути певним у верховенстві права в Україні.

З повагою,

 

Асоціація «Індустріальний комітет зовнішньої реклами України»                 09.09.2021